Ceník služeb 

Ošetření pro rozjasnění pleti

Ošetření je vhodné pro pleť bez větších problémů. Po tomto ošetření bude Vaše pleť jemná,           projasněná a vyživená do hluboké vrstvy.

60 min - 990 Kč    


Hydratační ošetření suché a citlivé pleti 

 Ošetření je vhodné pro velmi suchou a přecitlivělou pleť, která často svědí, šupinkatí, olupuje se, pne a místy může být začervenalá. Díky tomuto ošetření bude Vaše pleť zregenerovaná, zvláčněná a získá pocit sametově hebké pleti. 

 90 min - 1350 Kč   


Ošetření aknózní pleti 

 Toto ošetření reguluje tvobu mazu, urychluje hojení zanícených míst na pleti, vyhlazuje nerovnoměrný povrch a příznivě ovlivňuje staré jizvy po akné. 

 60-90 min - 1350 Kč    


    Ošetření pro smíšenou a problematickou pleť

 Ošetření je vhodné pro pleť, která může být místy hrubá, se znečištěnými a rozšířenými póry, ale zároveň můžou být na pleti i suchá místa. Toto ošetření navrací pleti rovnováhu, dopomáhá ke správné funkci mazu, stahuje rozšířené póry, omezuje tvorbu komedonů, ale zároveň pleť nevysušuje.

 90 min - 1350 Kč    


     Ošetření kuperózní pleti 

 Ošetření je vhodné pro pleť se sklonem k praskání žilek. Po tomto ošetření je pleť zregenerovaná, zesilují se cévní stěny, žilky se stahují a jsou méně viditelné.

 75-90 min - 1350 Kč  


  Ošetření zralé pleti

 Ošetření je vhodné pro ochablou pleť, s viditelnými známkami stárnutí. Při tomto ošetření jsou použity exklusivní přírodní esence, které omlazují a regenerují pleťové buňky. Vaše pleť bude výrazně vyhlazenější, jemnější a vypnutější. 

 100-120 min - 1550 Kč  

                                             

                          E  X  T  R  A     P É Č E                                                                (úkony z extra péče lze provést jen spolu s kosmetickým ošetřením, ne jako samostatná procedura)                                       Řasy a obočí                                                                                              Modelace obočí - 150 Kč                                                                         Barvení obočí - 150                                                                                                                                          Barvení řas - 150 Kč                                                                  


    Depilace 

       Horní ret  - 100 Kč  

   Brada -  150 Kč 

   Tváře - 190 Kč 

              

  Péče o ruce

     Saténové ruce - 150Kč


                               KOSMETICKÉ  PORADENSTVÍ

Zkoušíte stále nové kosmetické přípravky a nesplňují Vaše očekávání? Nebo byste o sebe ráda pečovala, ale nevíte, jak na to a co je pro Vaši pleť vhodné? Ráda Vám poradím s výběrem produktů a naučím Vás o pleť pečovat tak, aby Vaše péče byla snadná a efektivní.

60min - 800 Kč

                                                             

Objednejte si termín kosmetiky